7.1 / 10
1 8

Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı 2018 yapımı bir Amerikan süper kahraman filmidir ve Marvel Sinematik Evreni’nin önemli bir bölümünü oluşturur. Anthony ve Joe Russo tarafından yönetilen film, Christopher Markus ve Stephen McFeely tarafından yazılmıştır. Oyuncu kadrosu oldukça geniş olup Robert Downey Jr., Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Chris Evans, Scarlett Johansson, Benedict Cumberbatch, Tom Holland, ve birçok diğer ünlü oyuncuyu içerir.

Film, Marvel Sinematik Evreni’nin başlangıcından bu yana biriktirilen hikaye öğelerini bir araya getirerek büyük bir süper kahraman topluluğunun karşı karşıya geldiği bir çatışmayı anlatır. Thanos adlı bir kötü karakter, evrendeki yaşamın yarısını yok etmeyi hedeflerken, Yenilmezler Takımı bu tehdide karşı koymak için bir araya gelir. İkinci filmle birlikte Avengers: Infinity War, Sonsuzluk Taşları olarak bilinen güçlü nesnelerin peşindeki Thanos’un hikayesini anlatan bir iki kısımlık bir epik serinin ilk bölümüdür.

Film, 2018 yılında gösterime girdi ve büyük bir gişe başarısı elde ederek, yılın en çok hasılat yapan filmlerinden biri oldu. Josh Brolin’in Thanos karakterini canlandırması büyük takdir topladı. Görsel efektler ve aksiyon sahneleri de film için övgü aldı. Avengers: Infinity War, Marvel Sinematik Evreni’nin zengin hikayesine önemli bir katkıda bulundu ve kahramanlarımızın karşı karşıya geldiği büyük bir çatışmayı izleyicilere sunarak heyecan verici bir sinema deneyimi sunmuştur.

2018 Marvel yapımı Bilim Kurgu türündeki Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı – Avengers: Infinity War filmi, Türkçe dublaj veya Türkçe altyazılı seçenekleriyle Full HD 1080p kalitesinde Hdfilmizlesene ile kesintisiz 4K izleyin.

Orjinal AdıAvengers: Infinity War Film Süre149 Dk. Film Dili , Film Kalite , , , Film Kategori 2018 Filmleri, Aksiyon, Fantastik, Macera, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Anthony Russo,Joe Russo Oyuncular Robert Downey Jr.,Chris Hemsworth,Mark Ruffalo,Chris Evans,Scarlett Johansson,Don Cheadle,Benedict Cumberbatch,Tom Holland
Filme Yorum Yaz