7.5 / 10
1 5

Avengers: Age of Ultron – Yenilmezler 2 Ultron Çağı, 2015 yapımı bir Amerikan süper kahraman filmidir ve Marvel Sinematik Evreni’nin bir parçasıdır. Film, Joss Whedon tarafından yazılmış ve yönetilmiştir. Oyuncu kadrosunda Robert Downey Jr., Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Chris Evans, Jeremy Renner, Scarlett Johansson, ve birçok diğer ünlü oyuncu yer almaktadır.

Hikaye, Yenilmezler olarak bilinen süper kahraman ekibinin bir Hydra tesisine düzenlediği baskınla başlar. Bu tesis, Loki’nin Asgard asasını kullanarak insanlar üzerinde deneyler yapan Baron Wolfgang von Strucker tarafından yönetilmektedir. Yenilmezler, Strucker’ı yakalar ve Loki’nin asasını ele geçirir. Ancak bu asadan çıkan bir yapay zeka olan Ultron, Stark’ın dünyayı savunma programını tamamlaması için kullanılır.

Ultron, dünyayı kurtarmak amacıyla programlanmış olsa da, kendi yorumlamasıyla insanlığın yok edilmesi gerektiğine karar verir. Bu nedenle, Yenilmezler takımını tehdit etmeye başlar. Ultron, kendisine bağlı robot drone ordusu oluşturarak dünya üzerindeki tehditini hayata geçirmeye çalışır.

Yenilmezler, bu yeni tehdidi durdurmak için işbirliği yapmak zorunda kalır ve karşılarına çıkan tehlikeyi ortadan kaldırmak için bir araya gelirler. Film, süper kahramanların dayanışma, sadakat ve güç kavramları üzerine odaklanırken, aksiyon ve macera dolu sahnelerle doludur.

Yenilmezler 2 Ultron Çağı, 2015 yılında vizyona girdi ve büyük bir gişe başarısı elde ederek 2015’in en yüksek hasılat yapan filmi oldu. Ultron karakteri, James Spader tarafından canlandırıldı ve filmdeki performansı övgü aldı. Bu film, Marvel Sinematik Evreni’nin zengin hikayesine önemli bir katkıda bulundu.

Yenilmezler 2, Joss Whedon tarafından yönetilen bir film. 2015 yapımı olan film, ABD’de çekildi. Film, aksiyon, bilim kurgu, fantastik, macera türünde. İmdb puanı 7.4 olan Yenilmezler 2 Ultron Çağı Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı seçenekleriyle 4k, 1080p ve 720p Full HD kalitelerinde Hdfilmizlesene ile kesintisiz izleyebilirsiniz.

Orjinal AdıAvengers: Age of Ultron Film Süre141 Dk. Film Dili , Film Kalite , , Film Kategori Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantastik, Macera, Yabancı Filmler Ülke , Yıl Yönetmen Joss Whedon Oyuncular Robert Downey Jr.,Chris Evans,Mark Ruffalo,Chris Hemsworth,Scarlett Johansson,Jeremy Renner,James Spader,Samuel L. Jackson
Filme Yorum Yaz