7.1 / 10
1 1

Allison, hayatını kusursuz bir planla inşa etmişti. Başarılı bir kariyer, sevgi dolu bir nişanlı ve her zaman yanında olan bir aile ve arkadaş grubu ile adeta bir masaldan fırlamış gibi bir hayat yaşıyordu. Her şey kontrol altındaydı, ta ki beklenmedik bir trajedi onu derinden sarsana kadar. Bu ani darbe, Allison’ı uyuşturucu bağımlılığının karanlık girdabına sürükledi. Sevdiği her şeyden uzaklaşan ve bambaşka bir insana dönüşen Allison, umutsuzluğun pençesinde boğuşmaya başladı.

Tam her şey kaybolmuş gibiyken, umut ışığı beklenmedik bir yerden parladı. Nişanlısının babasıyla kurduğu anlamlı bağ, Allison’ın içindeki kırılgan umut filizini yeşertti. Bu ilişki, ona teselli ve güç verirken, yaşadığı acıları kabullenmesi ve iyileşmesi için bir rehber oldu. Her gün, geçmişin karanlık gölgesinden biraz daha uzaklaşarak, geleceğe umutla bakmayı öğrendi. Allison’ın yolculuğu kolay değildi. Acılarla dolu geçmişiyle yüzleşmek ve onu saran travma ile savaşmak zorundaydı.

Orjinal AdıA Good Person Film Süre128 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Dram, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Zach Braff Oyuncular Florence Pugh, Morgan Freeman, Celeste O'Connor, Molly Shannon, Chinaza Uche, Zoe Lister-Jones, Nichelle Hines, Toby Onwumere
Filme Yorum Yaz