6.7 / 10
1 1

2017 yılının 15 Ağustos günü, Foix barajında terk edilmiş bir araçta yanmış bir erkek cesedi bulundu. Cesedin kimliği kısa sürede belirlendi ve ölen kişinin, Barselona’da görev yapan bir polis memuru olduğu anlaşıldı. Polis memurunun adı Pedro idi ve ölümü, hızla tüm ülkeyi etkisi altına aldı.

Soruşturmalar, Pedro’nun meslektaşları olan ortağı Rosa ve Rosa’nın eski sevgilisi Albert’e odaklandı. Ancak, zaman içinde ortaya çıkan ilişki karmaşıklığı, aldatma, şiddet ve cinsel skandalların iç içe geçtiği bir dizi olay, durumu daha da karmaşık hale getirdi.

Pedro’nun ölümüyle ilgili gerçekler, adeta bir ağ örer ve her bir ipucu, daha derin ve karanlık bir gerçeği ortaya çıkarmaya yönlendirir. Olayın etkisi, sadece kriminal bir soruşturmanın ötesine geçer. Toplumun çeşitli kesimlerindeki insanların hayatları, bu gizemli olayın etkisi altında dönüşmeye başlar. Cinayetin ardındaki karmaşık ilişkiler ve sırlar, birçok karakterin yaşamlarını derinden etkiler.

Orjinal AdıEl cuerpo en llamas Film Süre60 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Dram, Gerilim, Gizem, Netflix, Suç, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Jorge Torregrossa Oyuncular Úrsula Corberó, Quim Gutiérrez, José Manuel Poga, Isak Férriz, Eva Llorach, Pep Tosar, Mamen Duch, Guiomar Caiado
Filme Yorum Yaz