5.5 / 10
1 1

Willy’s Wonderland, sakin ve esrarengiz bir karakter olan Temizlikçi’nin, aracının arızalanması nedeniyle bir kasabada mahsur kalmasıyla başlar. Kasabada yaşayan Tex, Temizlikçi’ye bir teklifte bulunur: Eğer Willy’s Wonderland adlı eski bir eğlence parkını bir geceliğine temizlersen, sana bin dolar verecektir. Temizlikçi, bu teklifi kabul eder ve parka girer.

Parka girer girmez, Temizlikçi, animatronik karakterlerin canlı olduklarını fark eder. Bu karakterler, Temizlikçi’ye saldırmaya başlarlar. Temizlikçi, kendini savunmak için kendi yöntemlerini kullanır. Parkın içinde bulunan çeşitli silahları ve araçları kullanarak animatronik karakterlerle mücadele eder.

Temizlikçi, animatronik karakterlerin, kasabanın geçmişindeki bir lanetin etkisi altında olduklarını öğrenir. Bu lanetin kaynağı, Willy’s Wonderland’ın kurucusu olan Willy’dir. Willy, parkın açılış gününde, bir grup çocuğun ölümünden sorumlu tutulmuştur. Bu olaydan sonra, Willy’nin ruhu, animatronik karakterlere musallat olmuştur.

Gece boyunca hayatta kalmak ve kasabanın lanetinden kurtulmak için Temizlikçi, animatronik karakterlerle amansız bir mücadeleye girişir. Bu mücadele sonunda, Temizlikçi, Willy’nin ruhunu yenmeyi başarır. Böylece, kasabanın laneti de sona erer.

Orjinal AdıWilly's Wonderland Film Süre88 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2021 Filmleri, Aksiyon, Gerilim, Komedi, Korku, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Kevin Lewis Oyuncular Nicolas Cage, Emily Tosta, Beth Grant, Ric Reitz, Chris Warner, Caylee Cowan, Kai Kadlec, Jonathan Mercedes
Filme Yorum Yaz