8.2 / 10
1 8

Wednesday Addams, doğaüstü olayların peşinde koşmaktan zevk alan bir genç kızdı. Nevermore Akademisi’ne adım attığında, bu tutkusuna daha da fazla fırsat buldu.

Akademi, vampirler, kurt adamlar, cadılar ve diğer doğaüstü varlıkların eğitim gördüğü bir yerdi. Wednesday, bu okulda tanıştığı farklı varlıklardan çok şey öğrendi.

Wednesday, kısa sürede akademideki en popüler öğrencilerden biri oldu. Gizemli olayları çözme becerisi, onu okulun en çok aranan dedektifi haline getirdi.

Wednesday, cinayetler, kayıplar ve diğer doğaüstü olayları çözmek için yaptığı araştırmalarda, birçok ilginç şey öğrendi. Ayrıca, kendi doğaüstü yeteneklerini de geliştirmeye başladı.

Wednesday’in maceraları, onu dünyanın dört bir yanına götürdü. Gizemli ormanlarda, karanlık kalelerde ve gizemli mağaralarda araştırma yaptı.

Wednesday Addams, doğaüstü olayları çözme tutkusuyla, dünyanın en ünlü dedektiflerinden biri haline geldi.

Orjinal AdıWednesday Film Süre60 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Fantastik, Gizem, Komedi, Netflix, Suç, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Tim Burton Oyuncular Jenna Ortega, Emma Myers, Hunter Doohan, Percy Hynes White, Joy Sunday, Georgie Farmer, Christina Ricci, Victor Dorobantu
Filme Yorum Yaz