6.2 / 10
1 1

1999 yılıydı. Quique, Clara ve küçük Lucas, ailenin uzun zamandır hayalini kurduğu Hindistan seyahatine nihayet çıkmışlardı. Hedefleri, Himalayalar’ın heybetli zirveleri ve büyüleyici manzaralarıydı. Doğayla iç içe bir tatil arayışında olan aile, bu muhteşem coğrafyada unutulmaz bir deneyim yaşayacaklarını düşünüyordu.

Ancak, Himalayalar’ın görkemli güzelliği aldatıcıydı. Bir gece, beklenmedik bir fırtına sırasında açık havada uyurken, haydutların vahşi saldırısına uğradılar. Bu korkunç olay, ailenin tatillerini kabusa çevirdi. Hayatta kalmak için verdikleri mücadelede Quique ve Clara, küçük Lucas’ı korumak için her şeyi göze aldılar.

Günler sonra, Quique bir yerli tarafından kurtarılırken, Clara ve Lucas’ın izine rastlanmadı. Quique, umutsuzluk içinde, dağların derinliklerinde gizlenmiş bir köye götürüldü. Bu izole köyde medeniyetten eser kalmamıştı ve kış boyunca tek bir çıkış yolu, donmuş nehir ile bağlanmıştı. Quique, hayatta kalmak ve ailesine kavuşmak için Himalayalar’ın zorlu koşullarına karşı mücadeleye başlamak zorundaydı.

Orjinal AdıValle de sombras Film Süre120 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Dram, Gerilim, Macera, Suç, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Salvador Calvo Oyuncular Miguel Herrán, Susana Abaitua, Alexandra Masangkay, Stanzin Gonbo, Sonam Angchok, Iván Renedo, Morup Namgyal, Kunga Dodon
Filme Yorum Yaz