7.0 / 10
1 3

Brodie Torrance, uçağını bir adaya indirerek yolcuları kurtarmıştı. Ancak adada onları bekleyen şey, büyük bir tehlikeydi. Ada, savaş alanına dönmüş ve tehlikeli zorbalar tarafından yönetiliyordu. Yolcular, rehin alındıktan sonra hayatta kalma mücadelesine başladılar.

Brodie, yolcuların umudu olmuştu. Onları korumak için liderlik rolünü üstlendi. Ancak sadece yolcuları kurtarmakla kalmamalı, aynı zamanda kendisini ve yolcuları korumak için adada hüküm süren zorbalarla da mücadele etmeliydi.

Brodie, bu mücadelede yalnız değildi. Yolcular da ona destek oldular. Herkes, hayatta kalmak için birlikte mücadele etti.

Ancak zorbalar, kolay kolay pes etmeyeceklerdi. Brodie ve yolcular, onları durdurmak için büyük bir mücadele vermek zorunda kaldılar.

Bu mücadele, Brodie ve yolcular için bir umut ve korku mücadelesiydi. Umudunu kaybetmemeleri ve mücadeleye devam etmeleri gerekiyordu.

Orjinal AdıPlane Film Süre107 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Aksiyon, Gerilim, Macera, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Jean-François Richet Oyuncular Gerard Butler, Mike Colter, Tony Goldwyn, Yoson An, Evan Dane Taylor, Paul Ben-Victor, Daniella Pineda, Lilly Krug
Filme Yorum Yaz