6.1 / 10
1 13

Thor Serisi 4. filmi Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü, Marvel Sinematik Evreni’nin devam eden hikayesinde, tanrısal güçlere sahip süper kahraman Thor’un yeni macerasını anlatıyor. End Game savaşından sonra emekliye ayrılan Thor, sakin ve huzurlu bir yaşam sürmeye başlamıştır. Ancak bu sükunet, Tanrı Kasabı Gorr adındaki yeni ve tehlikeli bir düşmanın ortaya çıkmasıyla bozulur.

Gorr, bütün tanrıları yok etmeye ant içmiş bir karakterdir ve bu amacı uğruna her şeyi yapmaya hazırdır. Thor, bu tehdit karşısında emekliliğini sonlandırır ve Gorr’la savaşmak için eski dostları Kral Valkyrie ve Korg’un yanı sıra, eski kız arkadaşı Jane Foster’dan oluşan bir ekip kurar. Jane, herkesi şaşırtarak Thor’un güçlü çekicisi Mjolnir’i kullanabilen bir kişi olarak ortaya çıkar ve ekibe katılır.

Ekip, bir araya gelerek Gorr’u durdurmak için stratejik bir plan yapar. Gorr’un tanrılardan neden bu kadar nefret ettiği ise film boyunca gizemini koruyan bir konu olarak karşımıza çıkar. Thor liderliğindeki bu ekip, galaksi çapında bir maceraya atılarak Gorr’u yenmeyi ve evreni tehdit eden bu büyük tehlikeyi ortadan kaldırmayı amaçlar.

Taika Waititi’nin yönetmenliğini yaptığı “Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü”, 1 saat 58 dakikalık süresi ve 4K film formatıyla göz dolduruyor. IMDB’den 6.7 gibi saygın bir puan alan film, Chris Hemsworth, Natalie Portman, Christian Bale, Tessa Thompson ve Chris Pratt gibi yıldız isimleri bir araya getirdi.

2022 Marvel yapımı Aksiyon türündeki Thor 4 Aşk ve Gök Gürültüsü filmi, Türkçe dublaj veya Türkçe altyazılı seçenekleriyle Full HD 1080p kalitesinde Hdfilmizlesene ile kesintisiz olarak online 4K film izleyin.

Orjinal AdıThor: Love and Thunder Film Süre118 Dk. Film Dili , Film Kalite , , Film Kategori 2022 Filmleri, Aksiyon, Fantastik, Macera, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Taika Waititi Oyuncular Chris Hemsworth,Natalie Portman,Christian Bale,Tessa Thompson,Taika Waititi,Russell Crowe,Jaimie Alexander,Idris Elba
Filme Yorum Yaz