3.3 / 10
1 3

Gölün derinliklerinden yükselen büyük ve kanlı bir yaratık, yumurtasının çalınmasının ardından kasaba sakinlerine öfkesini açıkça gösterir, yıkım ve ölüm bırakarak izleri silinmez hale gelir. Bueng Kan kasabası, dış dünyayla bağlantısını kaybettikten sonra acil önlemler almak için yetkililerini, vatandaşlarını ve kasabada araştırma yapan bir grup bilim insanını harekete geçirmelidir.

Avcıyı yakalamak için son derece kritik bir aşamadayken, canavarın güçlü ve öngörülemeyen doğası, görevi daha da karmaşık hale getirir. Ekip, canavarın peşinde koşarken kendi hayatlarıyla da başa çıkmak zorunda kalır.

2023 yapımı korku türündeki Göl – The Lake filmi, Türkçe dublaj veya Türkçe altyazılı seçenekleriyle Full HD 1080p kalitesinde Hdfilmizlesene ile 4K izleyebilirsiniz.

Orjinal AdıGöl Film Süre104 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2022 Filmleri, Bilim Kurgu, Gerilim, Korku, Türkçe Altyazılı Filmler, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Lee Thongkham Oyuncular Chakrit Boonkeaw,Naiyana Bumee,Wanmai Chatborirak,Palita Chueasawathee,Wang Dongping,Lamyai Haithongkham,Su Jack,Zang Jinsheng
Filme Yorum Yaz