4.7 / 10
1 1

Kara’nın liderliğindeki destek grubunun her bir üyesi, ruhlarını saran karanlığın gölgesinde bir araya gelmişti. Yaşadıkları travmaların ağırlığıyla ezilen bu insanlar, birbirlerinin omzunda teselli ve dayanışma buluyordu. Hayatın zorluklarına karşı göğüs germeye çalışsalar da, içlerindeki kırılganlıklarla savaşmaktan kurtulamıyorlardı.

Aniden, beklenmedik bir misafir grubun dengesini bozdu. Gizemli bir adamın silah tehdidi altında kalan bu insanlar, travmatik geçmişleriyle yüzleşmek zorunda kaldılar. Acı dolu anılar yeniden canlanırken, sadece kendi karanlıklarıyla değil, aynı zamanda birbirlerinin sırlarıyla da yüzleşmek zorundaydılar.

Tehlike, onları geçmişin gölgeleriyle ve birbirleriyle olan karmaşık ilişkileriyle yüzleşmeye itti. Her biri, hayatta kalmak ve bu zorluğun üstesinden gelmek için cesaretlerini toplamak zorunda kaldı. Saldırı sadece bedenlerine değil, ruhlarına da zarar verdi. Grup üyeleri, gerçeği ortaya çıkarmak ve birbirlerine güvenebilmek için bir araya gelmek zorundaydılar. Acılarını ve travmalarını paylaşarak, birbirlerini destekleyerek ve birlikte mücadele ederek bu karanlık tünelden çıkış yolunu bulmaya çalıştılar.

Orjinal AdıThe Group Film Süre74 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Gerilim, Korku, Suç, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen William Higo Oyuncular Jennifer Aries, Dylan Baldwin, Anwen Bull, Evangelina Burton, Stephen Corrall, Tom Coulston, Luke Dayhill, Nobuse Jnr
Filme Yorum Yaz