5.0 / 10
1 3

Sadie ve Sawyer, 16 yaşında birbirine çok bağlı iki kardeşti. Annelerinin trajik ölümünün ardından travmalarıyla baş etmeye çalışıyorlardı. Babaları Will Harper ise onlara destek olmak için elinden geleni yapıyordu. Ancak, bir terapist olmasına rağmen kızları ile bir türlü duygusal ve psikolojik olarak bağ kuramıyor, bu da aileyi daha da paramparça ediyordu.

Bir gün kapılarına gelen Lester adındaki gizemli bir hasta, hayatlarını bambaşka bir hal aldı. Bu gizemli hastanın gelişiyle evlerinde paranormal olaylar yaşanmaya başladı. Evde şeytani bir gücün etkisi her geçen gün artıyordu. Sadie ve Sawyer, bir dizi korkunç olaya maruz kalırken, Will’in kızlarına inanmaması ve onların yaşadıklarını ciddiye almaması, ailenin güvenliğini tehlikeye atıyordu.

Sadie ve Sawyer, hem içsel mücadelelerini aşmak hem de şeytani varlığın etkisinden kurtulmak için birlikte çalışmak zorunda kaldılar. Will ise kızlarının söylediklerine ve yaşadıkları doğaüstü olaylara inanarak, aileyi korumak ve şeytani güçleri yenmek için mücadele etti. Ancak bu süreçte, ailenin birlikte kalması ve güçlü bir şekilde birbirine destek olması gerekiyordu.

Orjinal AdıThe Boogeyman Film Süre98 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Gerilim, Gizem, Korku, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Rob Savage Oyuncular Sophie Thatcher, Chris Messina, Vivien Lyra Blair, David Dastmalchian, Marin Ireland, Madison Hu, Maddie Nichols, Leeann Ross
Filme Yorum Yaz