6.0 / 10
1 2
Terzi 3.Sezon
6.6

Peyami, terzilik sektöründeki üstün yetenekleriyle tanınan, genç ve başarılı bir adamdı. Ancak, yaşadığı son olaylar onun hayatını alt üst etti. Sevdiği kadın Esvet’in, arkadaşı Dimitri ile evleneceğini öğrenmesi, Peyami’yi derin bir üzüntüye sürükledi. Bu üzüntüden kurtulmak için uzun bir yolculuğa çıktı.

Yolculuğu sırasında, Peyami kendi iç dünyasını keşfetmeye başladı. Kendine ve duygularına dair yeni şeyler öğrendi. Bu yolculuk, Peyami’nin hayatında bir dönüm noktası oldu.

Yolculuktan sonra evine dönen Peyami, Esvet ve Dimitri’nin düğünüyle karşı karşıya kaldı. Bu düğün, Peyami’nin yaralarını yeniden açtı. Ancak, bu kez Peyami, duygularıyla yüzleşmeye kararlıydı.

Peyami, Esvet’e olan duygularını bastırmak yerine, onları kabul etmeye başladı. Bu kabullenme, Peyami’nin içinde büyük bir değişime yol açtı. Artık daha güçlü ve kararlı bir adam olmuştu.

Peyami, duygusal değişimini terzilik yeteneklerine de yansıtmaya başladı. Gelinlik tasarımı konusundaki çalışmaları daha da başarılı olmaya başladı. Esvet için tasarladığı gelinlik, tüm zamanların en güzel gelinliklerinden biri olarak kabul edildi.

Peyami, Esvet’e olan aşkını, terzilik yetenekleriyle birleştirerek, bir sanat eserine dönüştürdü. Bu sanat eseri, Peyami’nin ruhundaki değişimin bir yansımasıydı.

Orjinal AdıTerzi 3.Sezon Film Süre60 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Dram, Gerilim, Gizem, Netflix Ülke Yıl Yönetmen Cem Karcı Oyuncular Çagatay Ulusoy, Salih Bademci, Sifanur Gül, Olgun Simsek, Ece Sükan, Hivda Zizan Alp, Lila Gürmen, Vedat Erincin
Filme Yorum Yaz