6.3 / 10
1 2

Aynı isimli kitaptan uyarlanan Sussun İkizler, Leticia Wright ve Tamara Lawrance’ın canlandırdığı ikiz kız kardeşlerin hikayesini anlatıyor. June ve Jennifer adında tek yumurta ikizleri olan kızlar, doğumdan kısa bir süre sonra aileleriyle birlikte Galler’e taşınırlar. Ancak zamanla, dış dünyayla iletişimlerini tamamen keserek sadece birbirleriyle iletişim kurmaya karar verirler ve kendi dünyalarına kapanırlar.

Film, Agnieszka Smoczynska tarafından yönetilmiştir. Letitia Wright, Tamara Lawrance, Leah Mondesir-Simmonds, Eva-Arianna Baxter, Nadine Marshall, Treva Etienne, Michael Smiley, Jodhi May, Jack Bandeira, Kinga Preis ve Amarah-Jae St. Aubyn gibi oyuncular rol alıyor. IMDB puanı 5.9 olan 2022 yapımı dram ve yabancı film türündedir. ABD’de çekilen filmi Hdfilmizlesene ile Türkçe dublaj veya Türkçe altyazı seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

Orjinal AdıThe Silent Twins Film Süre113 Dk. Film Dili , Film Kalite , , , Film Kategori 2022 Filmleri, Dram, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler Ülke , Yıl Yönetmen Agnieszka Smoczynska Oyuncular Letitia Wright,Tamara Lawrance,Leah Mondesir-Simmonds,Eva-Arianna Baxter,Nadine Marshall,Treva Etienne,Michael Smiley,Jodhi May
Filme Yorum Yaz