4.1 / 10
1 1

Noel Baba, her yıl olduğu gibi, bu yıl da tüm dünyayı kucaklayan bir sevgi ve cömertlik dalgası yaratmaya hazırlanıyordu. Fakat bu sefer, her zamankinden daha farklı bir his vardı. Hediye talepleri durmadan artıyor, çocukların yaramazlıkları adeta bir salgın gibi yayılıyordu. Geleneksel yöntemlerin artık yetersiz kaldığını hisseden Noel Baba, yepyeni bir stratejiye ihtiyaç duyduğunu biliyordu.

Kendini adeta bir gölge gibi gizleyen Noel Baba, şehirlerin karanlık sokaklarında sessizce dolaşmaya başladı. Yaramaz çocukları gözlemliyor, onları iyilik yapmaya teşvik edecek bir yol arıyordu. Bir gece, gizemli bir figürün Noel Baba’nın torbasını çalmaya çalıştığını gördü. Bu figür, Noel’in ruhunu sonsuza dek yok etmek isteyen hain bir komplonun parçasıydı.

Noel Baba, bu komployu durdurmak için harekete geçmek zorundaydı.

Orjinal AdıSantaman Film Süre87 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2022 Filmleri, Aile, Animasyon, Macera, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Bret Stern Oyuncular D.C. Douglas, John Viener, Khaya Fraites, Beau Marie, Bret Stern, Marty Moran, Bob Juergens, Steve Siddell
Filme Yorum Yaz