4.0 / 10
1 1

Emekli polis Fallon, uzun yıllar boyunca pek çok dehşet verici olaya tanıklık ettikten sonra nihayet emekli olmuştur. Ancak emeklilik huzur dolu sürmeyecek gibi görünmektedir. Bir gün, geçmişte görev yaptığı korkunç bir suç mahalline geri dönmek zorunda kalır. Bu dönüş, hayatının en tuhaf ve karanlık olaylarından biriyle karşılaşacağı bir serüvenin başlangıcı olacaktır.

Fallon, bu suç mahalline geri dönmesinin nedeninin, kasabanın sakinlerinin ondan yardım istemesi olduğunu öğrenir. Kasaba halkı, son zamanlarda kasabada meydana gelen garip olaylardan endişe duymaktadır. Fallon, kasaba halkına yardım etmeye karar verir ve soruşturmaya başlar.

Soruşturma sırasında, Fallon, kasabada yaşayan bir vampir topluluğuyla karşılaşır. Bu vampirler, kasaba halkını korkutarak ve kanlarını içerek hayatta kalmaktadır. Fallon, vampirleri durdurmak ve kasaba halkını kurtarmak için bir plan yapar.

Fallon, planını uygulamaya koyar ve vampirleri yenmeyi başarır. Kasaba halkı, Fallon’a minnettardır. Fallon, kasabanın güvenliğini sağladığı için huzurlu bir emeklilik geçirebilmektedir.

Orjinal AdıSunrise Film Süre93 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Gerilim, Korku, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Andrew Baird Oyuncular Forrest Bothwell, Chike Chan, Riley Chung, Olwen Fouéré, William Gao, Teddy Parker, Guy Pearce, Alex Pettyfer
Filme Yorum Yaz