7.2 / 10
1 1

Uzak bir diyarda, Gando’nun vahşi topraklarında, adaletin zayıfladığı ve umudun tükendiği bir dönemde cesur bir grup haydut ortaya çıkar. Bu haydutlar, Song of the Bandits’in kalbinde yer alan kahramanlarımızdır. 9 bölümden oluşan bu sürükleyici Netflix dizisi, 1920’lerin Japon sömürge döneminde, vatanlarını ve sevdiklerini korumak için her şeyi göze alan bu kahramanların amansız mücadelesini anlatıyor.

Yönetmen Hwang Joon Hyuk’un usta bakış açısı ve senarist Han Jung Hoon’un etkileyici kaleminden çıkan Song of the Bandits, sadece bir aksiyon dizisi olmanın ötesinde, vatan sevgisi, aile bağları ve özgürlük tutkusu gibi önemli temaları da ele alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosu da göz kamaştırıyor. Kim Nam-gil, Lee Yoon rolünde, vatanı için her şeyi feda etmeye hazır bir haydut liderini canlandırıyor. Seohyun ise Nam Hee Shin karakteriyle, cesareti ve zekasıyla izleyenleri kendine hayran bırakıyor. Yoo Jae-myung, Lee Hyun-wook ve Lee Ho-jung gibi usta oyuncular da kadroya renk katıyor.

Orjinal AdıDojeok: Kalui Sori Film Süre50 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Aksiyon, Dram, Netflix, Tarih, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Joon-Hyeok Hwang Oyuncular Kim Nam-gil, Seohyun, Yoo Jae-myung, Lee Hyun-wook, Lee Ho-jung, Andrew Lee, Sean Burgos, Go Gyu-pil
Filme Yorum Yaz