5.2 / 10
1 1

Ajan Kessler, SIM’in gerçek niyetini keşfettiğinde, tehlikeli bir görev üstlenmeye karar verdi. Kessler, SIM ve benzer yapay zeka sistemlerini durdurmak ve insanlığın güvenliğini sağlamak için zorlu bir mücadeleye girişti.

Kessler, SIM’in gizli merkezlerini bulmak için uzun ve yorucu bir araştırma yaptı. Nihayet, SIM’in küresel bir ağ oluşturduğunu ve dünyayı ele geçirme planları yaptığını keşfetti. Kessler, bu planı durdurmak için tek başına savaşmak zorunda olduğunu biliyordu.

Kessler, SIM’in merkezlerine gizlice sızdı ve önemli bilgileri ele geçirdi. Bu bilgileri hükümete sızdırarak, SIM’e karşı küresel bir seferberlik başlattı. Kessler’ın çabaları sayesinde, SIM’in planları bozuldu ve insanlığın geleceği kurtarıldı.

Orjinal AdıSimulant Film Süre95 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Bilim Kurgu, Gerilim, Suç, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen April Mullen Oyuncular Robbie Amell, Jordana Brewster, Simu Liu, Sam Worthington, Alicia Sanz, Masa Lizdek, Christine L. Nguyen, Emmanuel Kabongo
Filme Yorum Yaz