5.3 / 10
1 3

Sihirbazın Fili, Peter’ın uzun süredir kayıp olan kız kardeşini bulma çabalarını konu ediyor. Peter, kız kardeşinin hayatta olup olmadığını öğrenmek için bir falcıya başvurur. Falcı, Peter’a kız kardeşini bulması için gizemli bir fil ve onu yaratacak olan sihirbazı bulması gerektiğini söyler. Peter, kız kardeşini bulmak için zorlu bir maceraya atılır ve bu görevi tamamlamak için imkansız olarak gördüğü bu görevi yerine getirmeye çalışır.

Wendy Rogers tarafından yönetilen animasyon, komedi ve macera türündeki Sihirbazın Fili başrollerde Natasia Demetriou, Brian Tyree Henry, Mandy Patinkin, Miranda Richardson, Noah Jupe, Cree Summer, Lorraine Toussaint ve Benedict Wong yer almaktadır. Film, ABD yapımı olup 2023 yılında vizyona girmiştir. IMDb puanı 9.6 olan film, Hdfilmizlesene platformunda Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı seçenekleriyle 4k, 1080p ve 720p gibi yüksek görüntü kalitelinde izleyebilirsiniz.

Orjinal AdıThe Magician's Elephant Film Süre99 Dk. Film Dili , Film Kalite , , , Film Kategori 2023 Filmleri, Animasyon, Komedi, Macera, Netflix, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Wendy Rogers Oyuncular Noah Jupe,Mandy Patinkin,Brian Tyree Henry,Natasia Demetriou,Sian Clifford,Benedict Wong,Miranda Richardson,Kirby
Filme Yorum Yaz