6.3 / 10
1 1

Hal, babasının otel zincirini devraldıktan sonra, hayatı altüst olmuştu. Birdenbire kendini, genç yaşına rağmen büyük bir sorumluluk ve servetin sahibi olarak bulmuştu. Bu yeni durum, onun iç dünyasında bir karmaşaya neden olmuştu. Geçmişte yaşadığı acıları ve pişmanlıkları bir kez daha hatırlamaya başlamıştı.

Bu karmaşa içinde, Rebecca ile olan ilişkisi de onu rahatsız ediyordu. Rebecca, Hal’in babasının otellerinden birinin yöneticisiydi ve ikisi de evliydi. Bu gizli ilişki, Hal’in içini her zaman kemiriyordu.

Bir gün, Hal, Rebecca ile ilişkilerini sonlandırmaya karar verir. Rebecca’yı evine çağırır ve ona ayrılık kararını açıklar. Rebecca, bu karara çok üzülür ve Hal’i ikna etmek için elinden geleni yapar. Ancak Hal, kararını kesin olarak vermiştir.

O gece, Hal ve Rebecca, birbirlerine karşı büyük bir savaşa girerler. Rebecca, Hal’i kaybetmemek için her türlü yolu dener. Hal ise, ondan kurtulmak için Rebecca’nın zayıf noktalarını kullanır.

Bu gece, Hal için bir dönüm noktası olur. Rebecca ile olan mücadelesi sırasında, kendi karanlık tarafını keşfeder. Kendisini, hiç beklemediği bir şekilde şiddete ve acıya sürüklenirken bulur.

Sabah olduğunda, Hal, Rebecca’nın evinde tek başınadır. Rebecca, onu terk etmiştir. Hal, bu gecenin ardından, hayatını yeniden düşünmeye başlar. Kendisi ve kendisinden gizlediği karanlık tarafıyla yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Orjinal AdıSanctuary Film Süre96 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Dram, Gerilim, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Zachary Wigon Oyuncular Christopher Abbott, Margaret Qualley, Francisco Castaneda, Kathie Young, Dominic Defilips, Rene Calvo, Danita Battle, Christian Casatelli
Filme Yorum Yaz