5.2 / 10
1 4

Moda dünyasının yükselen yıldızı İdil, her zaman mükemmeliyetçiliğiyle tanınmıştır. Tasarımları zarif ve özgün, tıpkı İdil’in ruhu gibi. Fakat son aldığı iş, sadece bir gelinlik tasarımı olmaktan öteye geçecektir. Bu seferki gelin, İdil’in geçmişinden bir hayalet, eski sevgilisi Fırat’ın evleneceği kadın.

İlk başta İdil’in aklından geçen tek şey, bu genç kadını yanlış bir evlilikten kurtarmak olur. Fakat gelinlik dikilirken, dikişlerle birlikte geçmişin yaraları da deşilmeye başlar. Yıllar önce yaşanan bir aşkın, ihanetin ve kırgınlığın gölgesi, İdil’in ve Fırat’ın hayatlarına yeniden düşer.

Bu beklenmedik karşılaşma, İdil’i duygusal bir çıkmaza sürükler. Nefret ve sevginin birbirine karıştığı bir girdapta, İdil kendi iç dünyasıyla yüzleşmek zorundadır. Geçmişin hayaletleri ile savaşırken, kalbinin sesini de dinlemesi gerekir. Sevmek Yüzünden filmi, Ayça Ayşin Turan ve Serhat Teoman’ın etkileyici oyunculuklarıyla, romantik ve dramatik bir aşk hikayesini beyazperdeye taşıyor.

Orjinal AdıSevmek Yüzünden Film Süre100 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Komedi Ülke Yıl Yönetmen Ahmet Kapucu Oyuncular Ayça Aysin Turan, Serhat Teoman, Ezgi Senler, Ali Gözüsirin, Ali Yogurtcuoglu, Yasemin Yazici, Gizem Kala, Serhan Atak
Filme Yorum Yaz