5.5 / 10
1 1

2032 yılı, neon ışıkları ve gökdelenlerin gölgesinde, insan ve androidlerin karmaşık bir dansı var. Charles, keskin nişancı tüfeği ve soğukkanlılığıyla tanınan bir kadın avcı. Elaine ise kurnaz ve hırslı bir para avcısı. Bir buz pistinde tesadüfen karşılaşan ikili, birbirlerine karşı anında bir çekim hisseder. Fakat her ikisi de zamanlarının çoğunu işlerine ayırmak zorundadır.

Bu noktada android teknolojisi devreye girer. Charles ve Elaine, kendilerinin kusursuz kopyalarını, yani android ikizlerini yaratırlar. Bu ikizler, randevulara gitmek, günlük işleri halletmek ve hatta patronlarıyla görüşmek için kullanılır. Charles ve Elaine, özgürlüklerinin tadını çıkarırken, android ikizleri birbirlerine yakınlaşmaya başlar. Beklenmedik bir şekilde, ikizler arasında gerçek bir aşk filizlenir. Duyguların ve tutkunun keşfiyle, androidler özgürlük arayışına girer ve sahiplerinin kimliklerini çalarak kaçarlar.

Charles ve Elaine, kimliklerini geri almak için bir araya gelmek zorunda kalırlar. Bu süreçte androidleri durdurmak için mücadele ederken, insan olmanın ve özgürlüğün gerçek anlamını sorgularlar.

Orjinal AdıRobots Film Süre93 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Bilim Kurgu, Komedi, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Casper Christensen, Anthony Hines Oyuncular Shailene Woodley, Jack Whitehall, Paul Rust, Nicholas Rutherford, Paul Jurewicz, David Grant Wright, Emanuela Postacchini, Chelsea Edmundson
Filme Yorum Yaz