6.4 / 10
1 1

Renfield, Dracula’nın karanlık dünyasında kaybolmuş bir adamdır. Yıllarca Dracula’nın sadık yardımcısı olarak hizmet etmiştir. Ancak, bu hizmetin sonunda Renfield için yeni bir başlangıç başlar.

Renfield, Dracula’nın karanlık güçlerinin farkındadır. Dracula’nın onu nasıl kontrol ettiğini ve nasıl bir köleye dönüştürdüğünü görür. Renfield, artık bu esaretten kurtulmak ve yeni bir hayat kurmak ister.

Renfield, Dracula’ya karşı çıkar ve ondan kaçar. Dracula, Renfield’ı geri almak için onu takip eder. Renfield, zorlu bir yolculuğa başlar.

Renfield, yolculuk sırasında kendi içindeki karanlıkla yüzleşmek zorunda kalır. Dracula’nın etkisinden kurtulmak için kendi gücünü ve iradesini keşfetmesi gerekir.

Renfield, sonunda kendi içindeki karanlığı yenmeyi başarır. Dracula’nın etkisinden kurtulur ve yeni bir hayata kavuşur.

Bu yeni hayat, Renfield için bir yeniden doğuştur. Renfield, artık kendi hayatının kontrolünü eline almıştır. Kendi kararlarını veren, kendi seçimlerini yapan bir adamdır.

Orjinal AdıRenfield Film Süre93 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Fantastik, Komedi, Korku, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Chris McKay Oyuncular Nicholas Hoult, Nicolas Cage, Awkwafina, Ben Schwartz, Shohreh Aghdashloo, Brandon Scott Jones, Adrian Martinez, Camille Chen
Filme Yorum Yaz