5.4 / 10
1 13

Hayri, bilim dünyasında parlayan bir yıldız olarak tanınıyordu. Üstün zekasıyla bilim teknik okuluna kabul edilen Hayri, burada dev robot Hayrimatör’ü yaratma başarısı gösterdi. Ancak bu başarı, Hayrimatör’ün kötü niyetli güçler tarafından ele geçirilmesiyle gölgelenmişti.

Hayri’nin yaratıcılığı ve uzayın derinliklerindeki bilgisi, onu en genç uzay kaşifi yaptı. Ancak Hayrimatör’ün çalışabilmesi için gerekli güç kaynağını bulmak, Rafadan Tayfa için büyük bir sorun haline geldi. Zobi’nin yardımıyla Hayrimatör’ü çalıştırmayı başaran Hayri, uzun bir yolculuğa çıktı. Ancak bu sefer, dünyayı bekleyen bir tehlike vardı.

Hayrimatör’ün devasa gücü, kötü niyetli Ajan ve adamlarının hedefi haline geldi. Rafadan Tayfa, Hayrimatör’ü kurtarmak için bir araya gelerek uzaydaki görevlerini yerine getirmek üzere harekete geçti. Yıldızlar arasında parlayan bir dehanın, uzaydaki bu zorlu göreviyle yazılan destansı bir hikaye başlamıştı.

Orjinal AdıRafadan Tayfa 4: Hayrimatör Film Süre92 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Aile, Animasyon, Komedi, Macera Ülke Yıl Yönetmen Ismail Fidan Oyuncular Levent Kol, Yağmur Sergen, Hakan Coşar
Filme Yorum Yaz