7.1 / 10
1 8

Raquel ve Ares için hayat, her anlamda bir sınavdı. Uzun mesafeler arasındaki ilişkileri, zamanla yıpranmıştı. Ancak yazın sıcaklığında Costa Brava’nın sahilinde buluşmaları, yıllar boyunca süren bu mücadelenin anlamını yeniden keşfetmelerine olanak tanıdı. Birlikte geçirdikleri anlar, kaybolan umutları yeniden yeşertti.

İlişkilerinin geleceği hakkında düşünmeye başladıklarında, karanlık bulutlar girmeye başladı hayatlarına. Ailelerinin beklentileri ve yaşadıkları zorluklar, aşklarını test etti. Sonunda, ayrılık kararı almaktan başka çare göremediler. Ancak kalplerindeki boşluk, hızla başka ilişkilere yönelmelerine engel olamadı.

Kışın soğuk esintileri, geçmişin anılarını canlandırdı. Tesadüfen karşılaşmaları, unutulmuş duyguları alevlendirdi. Geçmişte yaşanan zorlukları aşarak, yeniden bir araya gelmeye karar verdiler. Ailelerinin ve çevrelerinin baskısını umursamadan, yeniden birleşme kararı aldılar. Artık kader, onları birbirinden ayırmaya değil, bir araya getirmeye niyetliydi.

Orjinal AdıThrough My Window: Looking at You Film Süre105 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Dram, Komedi, Netflix, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Marçal Forés Oyuncular Clara Galle, Julio Peña, Natalia Azahara, Hugo Arbues, Eric Masip, Pilar Castro, Andrea Chaparro, Lucy Chaparro
Filme Yorum Yaz