5.8 / 10
1 3

“What If…?”, Marvel Sinematik Evreni’nin (MCU) sınırlarını zorlayan, heyecan verici ve yaratıcı bir animasyon dizisidir. Uçsuz bucaksız çoklu evrende geçen bu dizi, her olasılığın bir yerinin olduğunu gösteriyor.

Dizi, MCU’nun tanıdık yüzlerini yeni ve beklenmedik şekillerde keşfedilmesine olanak tanıyor. Örneğin, “What If…?” dizisinin ilk bölümünde, Peggy Carter, Kaptan Amerika yerine süper asker olur. Bu, MCU’nun temellerini sarsan ve izleyicileri şaşırtan bir değişikliktir.

“What If…?” dizisi, MCU’nun özel evrenlerine dair bilgi edinmenin ötesine geçerek, izleyicileri keşfedilmemiş bölgelere götürerek beklenmedik maceraları yaşamalarına olanak tanıyor. Örneğin, dizinin bir bölümünde, Loki, Yenilmezler’in bir üyesi olur. Bu, MCU’nun gidişatını tamamen değiştirecek bir olaydır.

“What If…?” dizisi, hem eski hem de yeni Marvel hayranları için mükemmel bir dizidir. Bu dizi, MCU’nun derinliklerine inmek ve yeni ve heyecan verici hikayeler keşfetmek için harika bir yoldur.

Orjinal AdıWhat If...? Film Süre45 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2021 Filmleri, 2022 Filmleri, Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Macera, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Bryan Andrews Oyuncular Jeffrey Wright, Terri Douglas, Matthew Wood, Robin Atkin Downes, Fred Tatasciore, Mick Wingert, Josh Keaton, Helen Sadler
Filme Yorum Yaz