5.8 / 10
1 1

Binlerce yıl önce, atalarımız doğanın vahşi kucağında, bilinmezin gölgesinde yaşıyordu. O zamanlar, bir grup cesur insan, daha iyi bir gelecek umuduyla göç etmeye karar verdi. Bilinmeyene doğru uzanan bu yolculuk, doğanın acımasız yüzü ve gizemli güçlerle dolu bir maceraya dönüştü. Vahşi doğanın zorluklarıyla boğuşurken, aralarından biri ürkütücü bir keşif yaptı: Gizemli bir varlığın izleri. Bu esrarengiz varlık, yakınlardaki yerleşim yerlerinde yaşanan tuhaf olayların arkasındaki güç olabilir miydi? Bu keşif, grubu merak ve korku dolu bir araştırmaya sürükledi.

Zamanla, gizemli kayboluşlar ve tuhaf hadiseler arttı. Grubun sadece doğanın zorluklarıyla değil, bilinmeyen bir varlıkla da mücadele etmesi gerekiyordu. Bu varlık, gizemli güçleri ve karanlık amaçlarıyla grubu dehşete düşürdü. Toprakların ötesinde, daha büyük bir tehlikenin varlığını fark etmelerini sağladı. Bu tehdide karşı koymak için birlik olmaları ve cesaretlerini toplamaları gerekiyordu. Yoksa sonsuza dek bilinmeyene karışacaklardı.

Orjinal AdıOut of Darkness Film Süre88 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Gerilim, Korku, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Andrew Cumming Oyuncular Iola Evans, Arno Lüning, Rosebud Melarkey, Tyrell Mhlanga, Chuku Modu, Luna Mwezi, Safia Oakley-Green, Kit Young
Filme Yorum Yaz