5.8 / 10
1 4

Tatlı On Altı Katil, Korku Vadisi’nin karanlık bir sırrıydı. 35 yıl önce işlenen üç cinayet, kasaba halkının hafızasından hiç silinmemişti. Katil, hiçbir zaman yakalanamamış ve bu olay, kasabada bir efsane haline gelmişti.

Jamie, Tatlı On Altı Katil’in geri döneceğine inanmayanlardan biriydi. Ancak, Cadılar Bayramı gecesi, yaşadığı kabuslar gerçek oldu. Gecenin karanlığında maskeli bir katil tarafından takip edilirken, beklenmedik bir olayla karşılaşır ve 1987 yılına zaman yolculuğu yapar.

Jamie, şimdi geçmiştedir ve Tatlı On Altı Katil’i durdurmak için tek şansı, annesiyle birlikte geçmişteki suçları çözmektir. Ancak, bu hiç de kolay olmayacaktır. Jamie, 1980’lerin tuhaf ve çarpık kültüründe hayatta kalmaya çalışırken, geçmişin gölgeleriyle de yüzleşmek zorundadır.

Jamie’nin annesiyle birlikte geçmişle hesaplaşması, hem kendi hayatını kurtarmak hem de kasabaya huzur getirmek için verdiği mücadelede bir dönüm noktası olacaktır.

Orjinal AdıTotally Killer Film Süre106 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Komedi, Korku, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Nahnatchka Khan Oyuncular Kiernan Shipka, Olivia Holt, Charlie Gillespie, Lochlyn Munro, Troy Leigh-Anne Johnson, Liana Liberato, Kelcey Mawema, Stephi Chin-Salvo
Filme Yorum Yaz