5.5 / 10
1 1

Drew ve Mary, sualtı dünyasının gizemlerine aşık, maceracı ruhlu iki kız kardeş. Bu seferki hedefleri, dünyanın ücra köşelerinde saklı, kimsenin görmediği, etkileyici bir dalış noktası. Yolculuk boyunca heyecan ve adrenalin damarlarında dolaşıyor. Fakat bu heyecan dalgası, kısa sürede yerini dehşet verici bir kabusa bırakacak.

Aniden kopan bir heyelan, denizin dibine bir kaya yağmuruna sebep oluyor. Mary, kayaların altında sıkışıp kalırken, Drew ise 28 metre derinlikte, oksijeni azalan ve dondurucu soğukla boğuşan bir halde mahsur kalıyor. Kardeşinin feryatlarını duyan Drew, panik ve çaresizlik arasında gidip gelirken, bir çıkış yolu bulmak zorundadır.

Her saniye hayati önem taşırken, Drew, oksijenini ve bedeninin direncini sonuna kadar zorlayarak, Mary’ye ulaşmaya çalışır. Kayaları kaldırmak için var gücüyle mücadele eder. Bu buz gibi suda, her an karanlığa gömülme tehdidiyle karşı karşıyadır.

Orjinal AdıThe Dive Film Süre91 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Dram, Gerilim, Macera, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Maximilian Erlenwein Oyuncular Louisa Krause, Sophie Lowe, Stella Uhrig, Shire Richardson, David Scicluna
Filme Yorum Yaz