6.5 / 10
1 7

Mia, konteynerin soğuk ve metalik duvarlarına bakarken, içindeki panik duygusu her geçen saniye artıyordu. Okyanusun derinliklerinde, karanlığın ve sessizliğin içindeydi. Karnındaki bebek, sanki onu sakinleştirmeye çalışır gibi kıpırdandı. Mia, hayatta kalmak için soğukkanlılığını korumak zorundaydı.

Günler boyunca, Mia az miktarda yiyecek ve su ile idare etti. Fırtınaların şiddeti arttıkça, konteyner sallanıyor ve Mia’nın dengeyi koruması zorlaşıyordu. Yalnızlık ve umutsuzluk duygusu onu esir almaya çalışıyordu. Bir gece, Mia kabuslar ve sanrılar görmeye başladı. Okyanusun karanlığı onu yutuyordu. Tam pes edecekken, karnındaki bebeğin tekmesi onu gerçekliğe döndürdü. Mia, hayatta kalmak için savaşmak zorundaydı.

Günlerin sonunda, Mia bir mucize gerçekleşti. Konteynerin kapağı açıldı ve Mia güneş ışığının tadını çıkardı. Uzakta bir kara parçası görünüyordu. Son gücünü toplayarak bebeğine sarılarak denize atladı. Saatlerce yüzdükten sonra, bitkin bir şekilde karaya ulaştı. Mia ve karnındaki bebek hayatta kalmışlardı. Okyanusun vahşiliğini yenmişlerdi.

Orjinal AdıNowhere Film Süre109 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori Dram, Gerilim Ülke Yıl Yönetmen Albert Pintó Oyuncular Anna Castillo, Tamar Novas, Tony Corvillo, Mariam Torres, Irina Bravo, Victoria Teijeiro, Lucía Soria, Mary Ruiz
Filme Yorum Yaz