4.3 / 10
1 1

Fırtınalı bir Noel gecesinde, kasaba şerifi sakin bir şekilde ofisinde otururken, kapısı hızlı bir şekilde çalındı. Şerif, kapıyı açtığında karşısında gizemli bir kadın buldu. Kadının gözleri, derin bir sır dolu gibi görünüyordu.

Kadın, şerife kayıp kişilerle ilgili tuhaf hikayeler anlatmaya başladı. İlk hikaye, şeker düşkünü bir çocuğun ihmal edilmiş hayatını anlatıyordu. Çocuk, ailesi tarafından terk edilmiş ve sokaklarda yaşamak zorunda kalmıştı. Kadın, çocuğun kayboluşunun ardındaki gerçeği bulmak için şeriften yardım istedi.

İkinci hikaye, sıkılan bir genç kızın telefon seks operatörü olarak iş bulmasını konu alıyordu. Genç kız, kasabadaki sıkıcı hayatından kaçmak için bu tehlikeli yola girmişti. Kadın, genç kızın kayboluşunun ardındaki sırrı çözmek için şeriften yardım istedi.

Üçüncü hikaye, en iyi arkadaşının kayboluşunun tuhaf gerçeğini keşfeden bir kadını anlatıyordu. Kadın, arkadaşının izini sürerken, kasabanın karanlık sırlarını ortaya çıkarmaya başlamıştı. Kadın, şerifin yardımıyla arkadaşının kayboluşunun ardındaki gizemi çözmek için mücadele ediyordu.

Son hikaye ise bir adamın, hayalet gibi yankıları olmadan tutamayacağı bir söz vermesini konu alıyordu. Adam, geçmişte yaptığı bir hata yüzünden pişmanlık duyuyordu ve bu gece onun için son şans olabilirdi. Kadın, şerifin yardımıyla adamın geçmişiyle yüzleşmesine ve sözünü tutmasına yardım etmek istiyordu.

Orjinal AdıNight of the Missing Film Süre73 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Korku, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Samuel Gonzalez Jr., Matthew Hersh Oyuncular Meredith Thomas, Jill Awbrey, Gigi Gustin, Bill Moseley, Sheila Ball, Moriah N. Boone, Philip Estrin, Jenna Kanell
Filme Yorum Yaz