5.3 / 10
1 9

İlişkiler konusunda her zaman başarısız olan Blanche, artık ilişki konusunda umutlarını yitirmeye başlamışken, beklenmedik bir durum yaşar. Şans eseri Gregoire isimli bir adamla tanışır ve kaderin onları bir araya getirdiğine inanır. Çünkü aralarında kısa sürede coşkulu hisler oluşmuş ve tutkulu bir ilişkiye başlamışlardır.

Blanche, Gregoire’un ona karşı hissettiği sevginin saflığına ve derinliğine inanmaktadır. Gregoire, ona her zaman değer vermiş ve onu özel hissettirmiştir. Blanche, Gregoire ile birlikteyken kendini mutlu ve güvende hissetmektedir.

Ancak, Blanche’in Gregoire hakkında bilmediği şeyler vardır. Gregoire, aslında oldukça sahiplenici ve tehlikeli bir adamdır. Blanche’i kaybetmekten korktuğu için onu kontrol altında tutmaya çalışmaktadır. Blanche, Gregoire’un bu davranışlarından giderek rahatsız olmaya başlamıştır.

Bir gün, Gregoire, Blanche’i kıskançlık krizine kapılarak onu dövmeye başlar. Blanche, bu olaydan sonra Gregoire’den korkmaya başlar. Gregoire’un onu terk etmesinden korktuğu için ona karşı koyamaz.

Blanche, Gregoire’dan kurtulmak için bir plan yapmaya başlar. Bir gün, Gregoire’un evde olmadığı bir fırsatta evden kaçar. Blanche, ailesinin yanına dönerek onlardan yardım ister.

Blanche’in ailesi, ona yardım etmeye kararlıdır. Gregoire’un Blanche’i bulmasını engellemek için onu başka bir şehre götürürler. Blanche, Gregoire’dan kurtulduğu için mutludur. Ancak, Gregoire’un onu bulacağına dair korkusu hala içindedir.

Orjinal AdıL'amour et les forêts Film Süre105 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Dram, Gerilim, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Valérie Donzelli Oyuncular Virginie Efira, Melvil Poupaud, Dominique Reymond, Romane Bohringer, Virginie Ledoyen, Zoé Lenoir, Lucien Thunin, Marie Rivière
Filme Yorum Yaz
Yorumlar ( 1 Yorum )
Yay  - 15 Ocak 2024 'de yazıldı. Yanıtla

Merak ediyorum