4.1 / 10
1 1

Gizemli Kadın, karanlığın perdesine sarılmış bir figür gibiydi. Varlığı, özel gösteri yerinin mahremiyetini ve sırlarını koruyan bir hazine kadar değerliydi. Bu mekan, sıradanlığın ötesine geçerek sadece seçkin müşterilere sunulan bir deneyim vadediyordu: Kişiye özel bir gözetleme gösterisi, içlerindeki en derin arzuları, korkuları ve günahları açığa çıkarmak için tasarlanmış bir ritüel. Bu gösterinin kudretli işletmecisi olan Gizemli Kadın, adeta karanlık bir rüyanın efendisi gibi, insan ruhunun en karanlık kuytularına yolculuk etmeye hazırdı.

Bir gece, sıradanlıktan sıkılmış bir iş adamı, karanlık internetin derinliklerinde dolaşırken, aşırı fantastik bir web sitesiyle karşılaştı. Bu site, ona gizemli bir şekilde bağlanmıştı ve onu farklı bir dünyaya çağırıyordu. Çekici ve tehlikeli bir merakla, iş adamı bu daveti kabul etti ve kendisini Gizemli Kadın’ın yönettiği özel gösteri yerinde buldu. Fakat işler beklenmedik bir hal aldı. İş adamı, kısa süre içinde, aynı web sitesini keşfeden üç kişinin trajik hikayesine tanıklık etti. Bu hikayeler, gerçekle hayal arasında gidip gelen korkunç bir rüya gibiydi. Ve şimdi, iş adamı da bu hayalet gibi dolaşan üç kurbanın hedefi haline gelmişti. Gizemli Kadın ise, bu trajedinin tetiklediği bir değişimle, kendi iç dünyasının derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkmak üzereydi.

Orjinal AdıMidnight Peepshow Film Süre97 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Korku, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Andy Edwards, Airell Anthony Hayles, Ludovica Musumeci Oyuncular Zach Galligan, Derek Nelson, Ryan Oliva, Jamie Bacon, Richard Cotton, Dylan Baldwin, Miki Davis, Roisin Browne
Filme Yorum Yaz