7.3 / 10
1 1

Ofisteki monotonluğa gömülmüş, dış görünüşünden emin olmayan bir birey… Hayatını sürdürmek için çabalayan bu kişi, geceleri bambaşka bir dünyaya adım atıyordu. Görünmez bir duvarın arkasına sığınarak, sanal bir kimliğe büründüğünde özgür hissediyordu. Gerçek dünyanın kısıtlamalarından kurtuluyor, kendini ifade etme cesaretini buluyordu. Bu gizli kimlik altında, sanal dünyada arzularına göre davranabiliyor, fikirlerini özgürce dile getiriyordu. Kimsenin onu yargılamasından korkmuyordu. Dijital maskenin arkasına saklanarak, daha güçlü ve daha cesur hissediyordu.

Ancak, bu kaçış her ne kadar ona bir rahatlama sağlasa da, gerçek hayatta yaşadığı sorunlar ve belirsizlikler peşini bırakmıyordu. Bir gün, internette yaptığı bir yorum, beklenmedik bir şekilde büyük tartışmalara yol açtı. Maskesiz olduğu zamanlarda asla dile getiremeyeceği şeyleri, internette özgürce ifade etmişti. Fakat şimdi bu yorumlarının sonuçlarıyla yüzleşmek zorundaydı. Kontrolünü kaybetmiş gibi hissederek, art arda gelen olaylar karşısında ne yapacağını bilemiyordu. Gerçek kimliği ile sanal maskesi arasındaki uçurum gitgide büyüyordu. Artık kaçamayacağını, gerçekle yüzleşmek zorunda olduğunu anlamıştı.

Orjinal AdıMaseukeugeol Film Süre50 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Dram, Gerilim, Komedi, Netflix, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Kim Yong-hoon Oyuncular Ren Hanami, Yeom Hye-ran, Trish Le, Suk Mun, Im Jin-Ah, Han-byeol Lee, Ahn Jae-hong, Ye-seo Shin
Filme Yorum Yaz