6.1 / 10
1 1

Nostalgia kasabasının sakin sularında Baron’un hayatı, durgun bir göl gibiydi. Her gün aynıydı, her şey öngörülebilirdi. Ta ki Marmalade kasabaya adım atana kadar. Marmalade, fırtına gibiydi; Baron’un sessiz dünyasını altüst etti. Onun özgür ruhu ve cesareti, Baron’u büyüledi. Sıradanlıktan kurtulma arzusu, onu Marmalade’in peşine düşürdü. Birlikte çılgın bir plan yaptılar: Bir banka soygunu!

Ancak planları ters gitti. Baron ve Marmalade yakalandı. Hapishanenin soğuk duvarları arasında Baron, özgürlüğün ne kadar değerli olduğunu anladı. Hücre arkadaşı Otis’ten gelen kaçış teklifi, Baron’a yeni bir umut ışığı verdi. Kaçmak sadece özgürlüğüne kavuşmak için değil, aynı zamanda geçmişinin gizemini çözmek için de bir fırsattı. Baron, kaçış planını kabul etti ve bilinmeyene doğru bir adım attı. Bu adım onu, hayatını sonsuza dek değiştirecek bir maceraya sürükleyecekti.

Orjinal AdıMarmalade Film Süre99 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Dram, Gerilim, Komedi, Suç, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Keir O'Donnell Oyuncular Joe Keery, Camila Morrone, Aldis Hodge, Ozioma Akagha, Susan Brava, Hans Christopher, Wayne Duvall, Phoenicia Gamble
Filme Yorum Yaz