6.2 / 10
1 1

Santa Maria kasabası, yıllardır sessiz sakin bir hayat sürüyordu. Ta ki, devasa bir maden ocağının keşfedilmesine kadar. Bu keşifle birlikte kasabaya uluslararası bir madencilik şirketi geldi ve her şey değişmeye başladı. Maden ocağı kasabaya refah ve zenginlik getirse de, beraberinde yolsuzluk ve doğa tahribatı gibi karanlık bir gölge de getirdi.

Emiliano, bu kasabada yaşayan genç bir adamdı. Annesi, yıllar önce madencilik şirketinin faaliyetlerine karşı çıkan bir aktivistti. Bir gün, esrarengiz bir şekilde ortadan kayboldu. Emiliano, annesinin kayboluşunun arkasındaki gerçeği bulmaya kararlıydı. Yıllar sonra, annesinin kayboluşuna dair bir ipucu buldu ve bu ipucu onu zengin Aldama ailesine yönlendirdi.

Aldama ailesi, kasabanın en nüfuzlu ve güçlü ailesiydi. Maden ocağının sahibi de bu aileydi. Emiliano, annesinin kayboluşunun arkasında bu ailenin olduğunu düşünmeye başladı. Ailenin sırlarını açığa çıkarmak ve annesinin başına ne geldiğini öğrenmek için, Emiliano bir plan yaptı. Ailenin en yakınında çalışmak için bir yol bulacaktı.

Emiliano, ünlü bir sanatçı olan Aldama ailesinin reisi Don Rafael’in asistanı olarak işe girmeyi başardı. Zamanla, Don Rafael’in eşi, pop yıldızı Sofia ve Instagram fenomeni kızları Gabriela ile de yakınlık kurdu. Ailenin kusursuz gibi görünen hayatının perde arkasındaki karanlık sırları birer birer ortaya çıkmaya başladı.

Emiliano, Aldama ailesinin kirli sırlarını açığa çıkarmak için her şeyi yapmaya hazırdı. Annesinin kayboluşunun arkasındaki gerçeği ve ailenin karanlık geçmişini tüm kasabaya duyurmaya kararlıydı.

Orjinal AdıPerdidos en la noche Film Süre122 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Dram, Gerilim, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Amat Escalante Oyuncular Juan Daniel García Treviño, Ester Expósito, Bárbara Mori, Fernando Bonilla, Jero Medina, Vicky Araico, José Antonio Becerril, Soraya Carrillo
Filme Yorum Yaz