4.5 / 10
1 3

Jess’in kalbindeki yara, yakın zamanda yaşadığı boşanma ile açılmıştı. Hemşire olan Jess, oğlu Owen ve kızı Tyler ile birlikte, geçmişin yükünü üzerinden atmak için eski bir çiftlik evine taşındı. Ancak, bu ev, içinde derin bir karanlığı barındırıyordu.

Çiftlik evine yerleştiklerinde, Jess ve çocukları, sakin bir yaşam hayali kuruyorlardı. Ancak, evin duvarları arasında gizlenmiş doğa üstü varlıkların gölgesi, ailenin hayatını derinden etkileyecekti. Owen, bu varlıkların tuzağına düşmüş, ailenin umut dolu yeni başlangıcı, korkunç bir kabusa dönüşmüştü.

Jess, çocuğunu kurtarmak ve ailesini korumak için kararlıydı, ancak karşısındaki güçlerin ne kadar karanlık olduğunu kestiremiyordu. Çiftlik evinin sırları, Jess’i kendi iç karanlığıyla yüzleştirecek ve ailesini bekleyen karanlık tehlikelerle başa çıkmasını gerektirecekti.

Orjinal AdıBlood Film Süre108 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Dram, Gerilim, Korku, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Brad Anderson Oyuncular Michelle Monaghan, Skeet Ulrich, Finlay Wojtak-Hissong, June B. Wilde, Skylar Morgan Jones, Danika Frederick, Jennifer Rose Garcia, Sarah Constible
Filme Yorum Yaz