7.0 / 10
1 3

Ferruccio Lamborghini’nin hikayesi, sıradan bir çiftçi çocuğunun tutku ve azimle dünyaca ünlü bir otomotiv devi yaratmasının destansı öyküsüdür. Emilia-Romagna’nın kırsalında doğan Lamborghini, küçük yaşlardan itibaren mekaniklere karşı büyük bir ilgi duymuştur. Bu tutkusu onu, traktör üretiminden başlayarak, otomotiv dünyasının zirvesine uzanan bir maceraya sürüklemiştir.

Genç Ferruccio, aşık olduğu kadınla evlenerek hem hayatının aşkını bulmuş hem de girişimci ruhunu besleyen bir yuvaya adım atmıştır. Hayalleri ve tutkusu onu, sadece traktör üretmenin ötesine, otomobil üretme arzusuna yönlendirmiştir. Bu tutku, onu bir sonraki seviyeye taşıyacak ve otomotiv dünyasının en ikonik markalarından birini yaratacaktır.

Orjinal AdıLamborghini: The Man Behind the Legend Film Süre97 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Dram, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Bobby Moresco Oyuncular Mira Sorvino, Frank Grillo, Gabriel Byrne, Eliana Jones, Hannah van der Westhuysen, Giorgio Cantarini, Patrick Brennan, Francesca Tizzano
Filme Yorum Yaz