7.4 / 10
1 6

Los Angeles’ın merkezinde, bir sabah, aniden beliren devasa bir çukur, şehri şok etti. Çukurun içine çekilen yüzlerce insan, tarihi öncesi bir döneme, ilkel ve esrarengiz bir coğrafyaya götürüldü.

Çukurun kenarına toplanan insanlar, şaşkın ve korkmuş halde, ne olduğunu anlamaya çalışıyorlardı. Çukurun derinliklerinden gelen çığlıklar ve gürültüler, endişelerini daha da arttırıyordu.

Sonunda, çukurun içine cesaretle atlayan birkaç kişi, geri dönerek gördüklerini anlattı. Dünyanın, milyonlarca yıl önce, dinozorların yaşadığı bir döneme döndüğünü gördüklerini söylediler.

Hayatta kalmak için, bu bilinmez diyarda bir araya gelen insanlar, zorlu bir mücadeleye girişti. İlkel ve tehlikeli bir ortamda, birbirlerine dayanarak, bu anlam verilemez durumun üstesinden gelmeye çalıştılar.

Bu sırada, geride kalan dünya, meydana gelen olayın anlamını kavramaya çalışıyordu. Bilim insanları, çukurun nasıl ve neden oluştuğunu anlamaya çalışıyorlardı.

Felaketle sarsılmış bir aile ise, kaybolan sevdiklerini geri getirmek için harekete geçti. Bu aile, çukurun ardındaki sırları çözmek için, bir tehlikeli yolculuğa çıktı.

Orjinal AdıLa Brea Film Süre60 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2022 Filmleri, 2023 Filmleri, Bilim Kurgu, Dram, Gizem, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen David Appelbaum Oyuncular Eoin Macken, Chiké Okonkwo, Zyra Gorecki, Rohan Mirchandaney, Lily Santiago, Jon Seda, Jack Martin, Veronica St. Clair
Filme Yorum Yaz