8.3 / 10
1 3
Kulüp 2. Sezon
7.8

1960’lı yılların İstanbul’unda, toplumsal ve kültürel değişim rüzgarları esti ve bu değişim, şehrin eğlence hayatını etkisi altına aldı. Bu dönemde, Kulüp İstanbul adlı gece kulübü, şehrin en popüler mekanlarından biri haline geldi. Kulübün sahibi Çelebi, gece hayatının önde gelen isimlerinden biriydi. Sahne direktörü Matilda ise Kulüp İstanbul’un sanatsal atmosferini yönetiyordu.

Türkiye’nin siyasi ve ekonomik sahnesinde yaşanan büyük değişimler, Kulüp İstanbul’u da etkisi altına aldı. Kulübün eski müşterileri, bu değişimlere ayak uyduramayarak mekanı terk etmeye başladılar. Çelebi ve Matilda, Kulüp İstanbul’u canlı tutabilmek adına zorlu bir mücadeleye giriştiler. Bu zorlu dönemde, Kulüp İstanbul’un çalışanları ve bağlı müşterileri bir araya gelerek dayanışma içinde hareket ettiler.

Orjinal AdıKulüp Film Süre60 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Dram, Netflix Ülke Yıl Yönetmen Seren Yüce, Zeynep Günay Oyuncular Gökçe Bahadir,Baris Arduç,Asude Kalebek,Salih Bademci,Firat Tanis,Merve Seyma Zengin,Sezer Aricay,Istar Gökseven
Filme Yorum Yaz