6.5 / 10
1 3

New Hampshire’ın ücra bir bölgesindeki bir kulübede, Eric ve Andrew, evlatlık kızları Wen ile birlikte sakin bir tatil yapmaya karar verirler. Ancak, tatilleri beklenmedik bir şekilde değişir ve hayatları, silahlı dört yabancı tarafından rehin alınmalarıyla altüst olur.

Aile, dış dünyayla tüm bağlantıları kesilmiş bir şekilde izole edilmiştir. Dışarıda neler olduğu bilinmemektedir, ancak ailenin bu yabancılardan kurtulması gerektiği açıktır.

Aile üyeleri, hayatta kalmak için birlikte çalışmak zorundadır. Eric, güçlü ve kararlı bir liderdir. Andrew, hızlı düşünen ve yaratıcı bir problem çözücüdür. Wen, genç ve cesurdur.

Yabancılar, aileyi tehdit eden bir tehlikenin bir parçasıdır. Aile, bu yabancıların kim olduklarını ve neye çalıştıklarını öğrenmek zorundadır.

Aile, hayatta kalmak için zorlu seçimler yapmak zorundadır. Kendilerini kurtarmak için yabancıları öldürmeleri gerekir mi? Yabancılara yardım edip, ailenin de tehlike altına girmesine izin mi vermeleri gerekir?

Aile, her şeyin kaybedilebileceği bir noktada, acil bir karar vermek zorundadır.

Orjinal AdıKnock at the Cabin Film Süre100 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Gerilim, Gizem, Korku, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen M. Night Shyamalan Oyuncular Dave Bautista, Jonathan Groff, Ben Aldridge, Nikki Amuka-Bird, Rupert Grint, Abby Quinn, Kristen Cui, McKenna Kerrigan
Filme Yorum Yaz
Yorumlar ( 1 Yorum )
seko3d  - 10 Ocak 2024 'de yazıldı. Yanıtla

ron weasyleyi neden öldürdünüz agalar 😀

Bu yorum spoiler içeriyor, yine de okumak istiyorsanız BURAYA tıklayın.