6.6 / 10
1 1

Bekar anne Kill Bok Soon, dünya genelinde ün kazanmış bir suikastçıdır ve MK Ent adlı özel ajans için çalışmaktadır. Sözleşmeli cinayetlerdeki 0 başarı oranıyla tanınan Bok Soon, ajansın deneyimli lideri Cha Min Kyo tarafından yönetilmektedir. Bok Soon, Min Kyo’ya olan derin saygısıyla tanınır ve ajansın en etkili suikastçısı olarak kendini kanıtlamıştır. Ancak, bir gün her şeyin değişebileceğini anlar.

Sözleşmesini yenileme zamanı geldiğinde, Bok Soon’un sadakati ciddi bir sınavdan geçirilecektir. Min Kyo’nun emirlerine öğrenci gibi itaat eden Bok Soon, bir öldürme veya ölme durumuyla karşılaştığında, sadakati sınanacak ve gerçek gücü ortaya çıkacaktır. MK Ent’in acımasız dünyasında, güvenilirlik ve sadakat her şeydir. Bok Soon, Min Kyo’ya ve ajansa olan bağlılığını sorgulayarak, kendi ve ajansın geleceğini belirleyecek önemli bir kararın eşiğine gelir.

Orjinal AdıGil Bok-soon Film Süre137 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Aksiyon, Gerilim, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Byun Sung-hyun Oyuncular Lee Jae-wook, Jeon Do-yeon, Esom, Hwang Jung-min, Sol Kyung-gu, Kim Si-Ah, Fahim Fazli, Koo Kyo-hwan
Filme Yorum Yaz