6.6 / 10
1 1

Ria Khan, dövüş sanatlarına duyduğu tutkuyla tanınırdı. Hayatını disiplinle ve mükemmeliyetçilikle yaşayan Ria, ablası Lena’dan oldukça farklıydı. Lena, daha sosyal ve spontane bir yaşam tarzı tercih ederdi. Bir gün Lena’nın ani evlilik kararıyla Ria’nın dünyası sarsıldı. Nişanlısı ve ailesiyle tanışan Ria, içgüdüsel olarak bir şeylerin ters olduğunu hissediyordu. Ria, her zaman haklı çıkan sezgilerine güvenerek araştırmaya başladı ve damadın ve ailesinin geçmişinde karanlık noktalar keşfetti. Bu evlilik Lena için bir felaket olabilirdi. Ria, sessiz kalmak yerine harekete geçmeyi seçti. Ablasını ve ailesini kurtarmak için her şeyi yapmaya hazırdı.

Ria, en yakın arkadaşlarını topladı ve cesur bir plan ortaya koydu: düğünü soymak. Bu plan, oldukça tehlikeli ve riskliydi. Fakat Ria, sevdiklerini korumak için her şeyi göze almaya hazırdı. Dövüş sanatlarındaki ustalığını ve arkadaşlarının farklı becerilerini bir araya getirerek, kusursuz bir plan hazırlamaya başladılar. Her ayrıntıyı titizlikle incelediler ve her olasılık için hazırlıklı oldular. Sonunda, düğün günü gelip çattı. Ria ve ekibi, kararlılıkla ve soğukkanlılıkla planlarını uygulamaya koydular. Bu, Ria’nın hayatının en zor ve en önemli mücadelesiydi. Sevdiklerini korumak için her şeyini ortaya koymuştu. Başarıya ulaşacaklar mıydı?

Orjinal AdıPolite Society Film Süre104 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Aksiyon, Komedi, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Nida Manzoor Oyuncular Priya Kansara, Ritu Arya, Renu Brindle, Rekha John-Cheriyan, Seraphina Beh, Ella Bruccoleri, Sally Ann, Jenny Funnell
Filme Yorum Yaz