4.2 / 10
1 38

Deniz’in sakin bakışları, Derya’nın neşeli enerjisi, Ali’nin cesur duruşu ve Yaz’ın yaratıcı zekasıyla dolu olan bu dört kardeş, aileleriyle birlikte huzurlu bir yaşam sürerken, bir sabah okula gitmek üzere hazırlanırken karşılaştıkları sürpriz olayla hayatlarının akışı tamamen değişti. Ebeveynleriyle ilgili şok edici bir gerçeği öğrenen Deniz, Derya, Ali ve Yaz, aslında anne ve babalarının gizli ajanlar olduğunu keşfettiler. Aileleri, ülkenin en kritik teknolojik buluşlarını koruyan TeknoStar adlı dev bir teknoloji şirketinde görev yapıyordu.

Bu keşif, genç kardeşleri büyük bir şaşkınlığa sürükledi. Ancak kısa bir süre sonra, ailelerinin kaçırılmasıyla birlikte ortaya çıkan TAKOZ adlı süper bilgisayar, Deniz, Derya, Ali ve Yaz’ı bir araya getirerek, onlara ailelerini kurtarma ve dünyayı koruma görevi verdi. Bu zorlu görevde başarılı olabilmek için birlikte çalışmaları gereken bu dört kardeş, bir yandan kendi yeteneklerini keşfederken, diğer yandan da kötü niyetli güçlere karşı bir direniş örgütü oluşturmaya karar verdiler.

Orjinal AdıKardes Takimi Film Süre100 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Aile, Komedi Ülke Yıl Yönetmen Mustafa Kotan Oyuncular Melis Isiten, Firat Albayram, Mert Denizmen, Ceyda Kasabali, Çagan Efe Ak, Ecrin Su Çoban, Gece Isik Demirel, Gülhan Tekin
Filme Yorum Yaz
Yorumlar ( 2 Yorum )
Hümeyra Gürbüz  - 22 Ocak 2024 'de yazıldı. Yanıtla

Mükemmel

öö  - 21 Ocak 2024 'de yazıldı. Yanıtla

ne zaman cıkcak sinemaya gidemedım