3.4 / 10
1 4

Hızlı ve Öfkeli 9 Dominic Toretto (Dom) ve ekibinin yeni bir tehdit karşısında karşı karşıya kaldığı bir hikayede başlıyor. Dom, artık sakin bir hayat sürmektedir ve ailesi ile güzel bir yaşamı paylaşmaktadır. Ancak geçmişi, gizemli bir kötü adam olan Jakob Toretto’nun (John Cena) ortaya çıkmasıyla yeniden canlanır. Jakob, Dom’un uzak kardeşi ve geçmişlerindeki bir anlaşmazlık nedeniyle araları açılmıştır.

Jakob, yıkıcı bir silah olan Ares’in parçasını ele geçirmeye çalışırken, Dom ve ekibi, dünyayı tehdit eden bu ölümcül tehlikeyi durdurmaya karar verirler. Bu görev, Dom’un geçmişi ve ailesiyle hesaplaşmasına neden olurken, ekibi hız, aksiyon ve risk dolu bir maceraya sürükler.

Film, aksiyon sahneleri, çılgın araba kovalamacaları ve fiziksel tehlikelerle doludur. Film, Justin Lin tarafından yönetilmiş ve Vin Diesel, Michelle Rodriguez, John Cena, Tyrese Gibson, Ludacris, Jordana Brewster, Nathalie Emmanuel, Charlize Theron ve Helen Mirren gibi yetenekli oyuncular rol alıyor

2021 yapımı Aksiyon türündeki Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast and Furious 9 yani F9 filmi, Türkçe dublaj veya Türkçe altyazılı seçenekleriyle Full HD 1080p kalitesinde Hdfilmizlesene ile online olarak 4K izleyin.

Orjinal AdıF9 Film Süre143 Dk. Film Dili , Film Kalite , , , Film Kategori Aksiyon, Macera, Suç, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler Ülke , Yıl Yönetmen Justin Lin Oyuncular Vin Diesel,Michelle Rodriguez,Jordana Brewster,Tyrese Gibson,Ludacris,Nathalie Emmanuel,Charlize Theron,John Cena
Filme Yorum Yaz