7.0 / 10
1 2

Hızlı ve Öfkeli serisinin sekizinci filmi olan Hızlı ve Öfkeli 8, önceki filmlerde olduğu gibi suç temasını işlemektedir. Dom, yeni bir hayata başlamış ve eşi Letty Ortiz (Michelle Rodriguez) ile güzel bir balayı yapmaktadır. Ancak her şey, bilinmeyen bir kadın olan Cipher’ın (Charlize Theron) belirmesiyle altüst olur. Cipher, Dom’u karanlık dünyasına çeker ve onu, ailesini terk etmeye ve ona sadakat etmeye zorlar.

Dom, Cipher’ın emirlerine uyarak eski ekibini ihanete uğratır. Bu, Dom’un ekibinin diğer üyeleri, Brian O’Conner’ın emekli olmasından sonra dağılmış ve normal hayatlar kurmuş olan Hobbs, Roman Pearce, Tej Parker ve Letty dahil, için büyük bir şok olur.

Ancak Hobbs ve ekibi, Dom’un niyetlerini anlamaya ve Cipher’ı durdurmaya kararlıdır. Ekibin yeni bir üyesi olarak eski bir düşmanları olan Deckard Shaw (Jason Statham) da katılır ve birlikte Dom’u durdurmak için çalışırlar.

Ancak bu sefer ekip, suçtan uzak bir hayat yaşamak istemektedir. Dom ve Letty evlenir ve balayına gitmeye karar verirler. Brian ve Mia ise emekli olma kararı alır. Ancak gizemli bir kadın olan Chiper, Dom’u tekrar suça bulaşmaya ikna etmeye çalışır ve onun sevdiklerinden ayırmak için her şeyi dener. Bu durumda ekip, Dom’u durdurmak için bir araya geliyor.

Film, aksiyon, gerilim, macera ve suç türlerinde yer alıyor. Yönetmenliğini F. Gary Gray yapmış olup, başrollerde Vin Diesel, Jason Statham, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, Charlize Theron, Kurt Russell ve Nathalie Emmanuel gibi başarılı oyuncular rol alıyor. Film, 2017 yapımı olup, 6.7 IMDb puanına sahiptir. Hızlı ve Öfkeli 8 Türkçe dublaj veya Türkçe altyazı seçenekleriyle Full HD 1080p kalitesinde Hdfilmizlesene ile reklamsız 4K izleyin.

Orjinal AdıThe Fate of the Furious Film Süre136 Dk. Film Dili , Film Kalite , , , Film Kategori 2017 Filmleri, Aksiyon, Gerilim, Macera, Suç, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler Ülke , Yıl Yönetmen F. Gary Gray Oyuncular Vin Diesel,Jason Statham,Dwayne Johnson,Michelle Rodriguez,Tyrese Gibson,Ludacris,Charlize Theron,Kurt Russell
Filme Yorum Yaz