7.6 / 10
1 4

Hızlı ve Öfkeli 6, Los Angeles’taki olaylardan sonra Dominic Toretto (Dom) ve ekibi için yeni bir başlangıcı beyazperdeye aktarıyor. Dom ve Brian O’Conner, Mia Toretto ve diğer ekip üyeleri artık özgürdürler ve dünyanın dört bir yanında dağılmışlardır. Ancak bu sefer, Londra’da yaşanan gizemli olaylar, Dom ve ekibini tekrar bir araya getirir.

Bir MI6 ajanı olan Luke Hobbs (Dwayne Johnson), Dom ve ekibini yardıma çağırır. Londra’da faaliyet gösteren tehlikeli bir suç organizasyonu olan Owen Shaw’u (Luke Evans) yakalamaları gerekmektedir. Owen Shaw, özel olarak modifiye edilmiş araçlar ve yüksek teknoloji kullanarak soygunlar düzenlemektedir.

Dom ve ekibi, bu görevi kabul eder ve Shaw’u yakalamak için harekete geçer. Ekip, aksiyon dolu araba kovalamacaları ve patlamalarla dolu bir dizi görevi başarıyla yerine getirmeye çalışır. Aynı zamanda, Dom, ölü sandığı karısı Letty Ortiz’i (Michelle Rodriguez) hayatta bulur, ancak Letty hafızasını kaybetmiştir ve Shaw’un tarafına geçmiştir.

Dom ve ekibi, tehlikeli bir suç organizasyonuyla savaşırken, kayıp bir aile üyesini geri kazanmaya çalışır. Hızlı ve Öfkeli 6, serinin aksiyon dolu ve duygusal bir bölümü olarak tanınır.

Hızlı ve Öfkeli 6, yönetmenliğini Justin Lin’in üstlendiği bir aksiyon, gerilim ve macera filmidir. Filmin başrollerinde Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson, Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Sung Kang, Gal Gadot, Ludacris, Luke Evans, Elsa Pataky ve Gina Carano rol alıyor. 2013 yılında ABD’de çekildi ve IMDb puanı 7.1’dir. Hızlı ve Öfkeli 6 Türkçe dublaj veya Türkçe altyazı seçenekleriyle Full HD 1080p kalitede kesintisiz olarak Hdfilmizlesene ile 4K izleyin.

Orjinal AdıFurious 6 Film Süre130 Dk. Film Dili , Film Kalite , , , Film Kategori Aksiyon, Gerilim, Macera, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Justin Lin Oyuncular Vin Diesel,Paul Walker,Dwayne Johnson,Michelle Rodriguez,Jordana Brewster,Tyrese Gibson,Sung Kang,Gal Gadot
Filme Yorum Yaz