7.7 / 10
1 2

Film de, başroller de Dominic Toretto (Dom) ve Brian O’Conner (Brian) rol alıyor. Dom’un kız kardeşi Mia (Jordana Brewster) ve Brian’ın oğlu Jack ile birlikte bir aile kurmuşlardır. Ancak federal ajanlar tarafından takip edilmektedirler ve saklanmak zorundadırlar.

Kolombiya’dan kaçan Dom ve Brian, kendilerini Rio de Janeiro, Brezilya’da bulur. Ancak burada da suç dünyasıyla temasları kopmaz. Dom ve Brian, Rio’da büyük bir soygun düzenlemeye karar verirler. Bu soygun, bir işadamı ve uyuşturucu lordu olan Hernan Reyes’ten (Joaquim de Almeida) gizlice milyonlarca dolar çalmayı içerir.

Dom ve Brian, eski ekip arkadaşlarından bir ekip toplarlar, bunlar arasında Roman Pearce (Tyrese Gibson), Tej Parker (Ludacris), Han (Sung Kang), Gisele (Gal Gadot) ve daha birçok kişi vardır. Ayrıca, bu filmde seriye yeni katılan federal ajan Luke Hobbs (Dwayne Johnson) da Dom ve ekibinin peşindedir.

Soygun için hazırlıklar başlar ve Rio sokaklarında nefes kesen araba kovalamacaları ve aksiyon sahneleri yaşanır. Ekibin amacı, Reyes’in servetini ele geçirmek ve aynı zamanda Hobbs’un kendilerini yakalamasını engellemektir.

Film, hızlı arabalar, büyük patlamalar ve aksiyonla dolu sahnelerle doludur. Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu serinin en heyecan verici ve sevilen filmlerinden biridir.

2011 yapımı Aksiyon türündeki Hızlı ve Öfkeli 5 Rio Soygunu – The Fast and the Furious 5 – Fast Five filmi, Türkçe dublaj veya Türkçe altyazılı seçenekleriyle Full HD 1080p kalitesinde Hdfilmizlesene ile 4K izleyin.

Orjinal AdıFast Five Film Süre130 Dk. Film Dili , Film Kalite , , , Film Kategori Aksiyon, Gerilim, Macera, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler Ülke , Yıl Yönetmen Justin Lin Oyuncular Vin Diesel,Paul Walker,Dwayne Johnson,Jordana Brewster,Tyrese Gibson,Ludacris,Matt Schulze,Sung Kang
Filme Yorum Yaz