6.8 / 10
1 4

Dominic Toretto, dolandırıcılık faaliyetlerinden sonra emekli olur ve Meksika’ya kaçarak orada mülteci gibi yaşamaya devam eder. Tam 8 yıl geçmiştir ve artık emekli bir kişidir, hayatı eskisi kadar hareketli değildir. Dominic Cumhruiyeti’nde sakin bir yaşam sürdürmektedir. Yıllar geçtikçe eski hayatından izler kalmamıştır. Tek varlık olarak sevgilisi Letty yanındadır. Amerika’da geçmişteki karanlık yaşantısından dolayı polisin peşinde olduğunun farkındadır.

Bir trajedi sonrasında sevdiği bir insanın ölümüyle Som tekrar Angeles’a döner. Ajan Brian ise O’Conner ile sürekli çatışma halindedir. Rekabetleri yeniden alevlenir. Ancak artık ortak bir düşmanları vardır. Amerika’da ölümcül maddelerin akışını sağlayan bir birim vardır ve onunla mücadele etmek zorundadırlar.

Uyuşturucu kralını durdurmak ve öldürülen arkadaşlarının intikamını almak istemektedirler. İntikam almanın tek yolu, aralarında yeni bir güven ortamı oluşturmaktır. Hızlı ve Öfkeli 4, son zamanların en iyi filmlerinden biridir ve heyecan dolu sahneleriyle izleyicileri etkilemektedir.

2009 yılında gösterime giren film Justin Lin tarafından yönetildi. 3 Nisan 2009 tarihinde sinemalarda vizyona giren film de Vin Diesel, Paul Walker, Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, John Ortiz, Laz Alonso, Gal Gadot, Jack Conley, Shea Whigham ve Liza Lapira gibi ünlü oyuncular rol alıyor. Aksiyon, gerilim, macera ve yabancı film türündeki Hızlı ve Öfkeli 4 Türkçe dublaj veya Türkçe altyazı seçenekleriyle Hdfilmizlesene ile 4K kesintisiz izleyebilirsiniz. Film süresi 1 saat 40 dakikadır. IMDb puanı ise 6.6’dır.

Orjinal AdıFast & Furious Film Süre107 Dk. Film Dili , Film Kalite , , , Film Kategori Aksiyon, Gerilim, Macera, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Justin Lin Oyuncular Vin Diesel,Paul Walker,Michelle Rodriguez,Jordana Brewster,John Ortiz,Laz Alonso,Gal Gadot,Jack Conley
Filme Yorum Yaz