6.0 / 10
1 1

Hızlı ve Öfkeli 3: Tokyo Yarışı (The Fast and the Furious: Tokyo Drift) 2006 yapımı bir aksiyon filmidir ve Hızlı ve Öfkeli serisinin üçüncü filmidir.

Film, Sean Boswell (Lucas Black) adlı genç bir adamın hikayesiyle başlıyor. Sean, sokak yarışlarına olan ilgisi nedeniyle legal sorunlar yaşar ve Alabama’dan kaçmak zorunda kalır. Sean, Tokyo’ya taşındığında, Tokyo sokak yarışlarının dünya genelinde ünlü olduğunu keşfeder.

Sean, Tokyo’da sokak yarışlarının hüküm sürdüğü yeraltı yarış dünyasına dahil olur. Bu sırada, kendini Japon sokak yarış kültürünün merkezinde bulur ve drift yarışlarının büyüsüne kapılır. Drift yarışları, araçların kayarak virajları almasını gerektiren bir türdür.

Filmde Sean, drift yarışlarında ustalaşırken, araba yarışlarının yerel bir efsanesi haline gelen Han (Sung Kang) ile tanışır. Aynı zamanda Han, yeraltı dünyasında suç işlemektedir.

Tokyo sokak yarışlarının tehlikeli dünyasında, Sean’ın hayatını şekillendiren araba yarışlarını konu alan film de Sean aynı zamanda bir Amerikalı öğrenci olan Neela (Nathalie Kelley) ile de yakınlaşır.

2006 yapımı Aksiyon Araba yarışı türündeki Hızlı ve Öfkeli 3: Tokyo Yarışı – The Fast and the Furious: Tokyo Drift filmi, Türkçe dublaj veya Türkçe altyazılı seçenekleriyle Full HD 1080p kalitesinde Hdfilmizlesene ile 4K kesintisiz izleyin.

Orjinal AdıThe Fast and the Furious: Tokyo Drift Film Süre104 Dk. Film Dili , Film Kalite , , , Film Kategori Aksiyon, Gerilim, Suç, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Justin Lin Oyuncular Lucas Black,Zachery Ty Bryan,Shad Moss,Damien Marzette,Trula M. Marcus,Brandon Brendel,Daniel Booko,David V. Thomas
Filme Yorum Yaz